پچ کورد سینگل مد داپلکس یک متری SC-LC

0 رای
برند دلتا
وضعیت موجودی نا موجود

قیمت بدون ارزش افزوده : 317,400 ریال

پچ کورد سینگل مد داپلکس یک متری SC-LC

کابل های رابط فیبر نوری (patch cord) جهت برقراری ارتباط بین پریزهای دیواری و تجهیزات و یا بین تجهیزات فعال و patch panel  ها استفاده شود .

این کابل ها در انواع دو رشته و یا تک رشته single mode   و multi mode   وجود دارند .

همچنین با توجه به کانکتورهای موجود در صورت های ST _SC _MTRJ _LC   و یا ترکیباتی از آن ها نوع ارتباط تفاوت می کند .

پچ کورد سینگل مد داپلکس یک متری SC-LC

برند دلتا
کد محصول DOPCSP14D01

نقد و بررسی پچ کورد سینگل مد داپلکس یک متری SC-LC

 

مشخصات

_ Mated pair insertion loss:

MM: <0.35 dB (0.15dB typical).

SM: <0.35 dB (0.15dB typical).

_ Typical SM mated pair return loss:

<-55 dB.

_ Operating/Storage Temperature:

0°C to +75°C.

_ Mating Durability: 500 matings

per FOTP-21.

_ Cable Retention: >10 lbs. per

FOTP-6.

_ Optical, mechanical and environmental

performance: Meets TIA/EIA-

568-B.3 specifications

نظرات کاربران درباره پچ کورد سینگل مد داپلکس یک متری SC-LC

نظری در مورد این محصول توسط کاربران ارسال نگردیده است.
اولین نفری باشید که در مورد پچ کورد سینگل مد داپلکس یک متری SC-LC نظر می دهد.

ارسال نظر درباره پچ کورد سینگل مد داپلکس یک متری SC-LC

لطفا توجه داشته باشید که ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برچسب های مرتبط با پچ کورد سینگل مد داپلکس یک متری SC-LC

Fiber patch cord _SM_SC پچ کورد فیبر نوری پچ کورد فیبر نوری Fiber Patch Cord Fiber Patch Cord _SM_SC_

محصولات مرتبط

بر اساس سلیقه شما...

طراحی و اجرا: فروشگاه ساز سبدخرید