پچ کورد مالتی مد داپلکس سه متری LC-LC

0 رای
برند دلتا
وضعیت موجودی نا موجود

قیمت بدون ارزش افزوده : 340,000 ریال

پچ کورد مالتی مد داپلکس سه متری LC-LC

کابل های رابط فیبر نوری (patch cord) جهت برقراری ارتباط بین پریزهای دیواری و تجهیزات و یا بین تجهیزات فعال و patch panel  ها استفاده شود .

این کابل ها در انواع دو رشته و یا تک رشته single mode   و multi mode   وجود دارند .

همچنین با توجه به کانکتورهای موجود در صورت های ST _SC _MTRJ _LC   و یا ترکیباتی از آن ها نوع ارتباط تفاوت می کند .

پچ کورد مالتی مد داپلکس سه متری LC-LC

برند دلتا
کد محصول DOPCM3P44D03

نظرات کاربران درباره پچ کورد مالتی مد داپلکس سه متری LC-LC

نظری در مورد این محصول توسط کاربران ارسال نگردیده است.
اولین نفری باشید که در مورد پچ کورد مالتی مد داپلکس سه متری LC-LC نظر می دهد.

ارسال نظر درباره پچ کورد مالتی مد داپلکس سه متری LC-LC

لطفا توجه داشته باشید که ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بر اساس سلیقه شما...

پچ کورد فیبر نوری دلتا کابلی است که به دو کانکتور فیبر نوری متفاوت از نوع LC-SC مجهز شده و دا ...
317,400 ریال
طراحی و اجرا: فروشگاه ساز سبدخرید