پچ کورد مالتی مد داپلکس سه متری SC-SC

0 رای
برند دلتا
وضعیت موجودی نا موجود

قیمت بدون ارزش افزوده : 303,500 ریال

پچ کورد فیبر نوری Delta SC-SC OM3 Duplex 3m

از پچ کورد فیبر نوری  برای ارتباط بین قطعات و تجهیزات شبکه در فیبر نوری  نیز به کار می رود و در مخابرات نیز کاربرد دارد. پچ کورد فیبر نوری دلتا دارای کابلی است که در دو سر آن دو کانکتور SC-SC نیز وصل شده و با طول کابل 3 متر در رنگ نارنجی به بازار عرضه می شود. این پچ کورد دارای فیبری از نوع مالتی مود می باشد و با استاندارد OM3 نیز سازگاری دارد.

پچ کورد مالتی مد داپلکس سه متری SC-SC

کابل های رابط فیبر نوری (patch cord) جهت برقراری ارتباط بین پریزهای دیواری و تجهیزات و یا بین تجهیزات فعال و patch panel  ها استفاده شود .

این کابل ها در انواع دو رشته و یا تک رشته single mode   و multi mode   وجود دارند .

همچنین با توجه به کانکتورهای موجود در صورت های ST _SC _MTRJ _LC   و یا ترکیباتی از آن ها نوع ارتباط تفاوت می کند .

پچ کورد مالتی مد داپلکس سه متری SC-SC

برند دلتا
کد محصول DOPCM3P11D03

نقد و بررسی پچ کورد مالتی مد داپلکس سه متری SC-SC

  • برند: DELTA
  • نوع کالا : پچ کورد فیبر نوری
  • نوع کانکتورها : SC-SC
  • نوع پچ کورد: داپلکس
  • نوع فیبر : مالتی مد
  • قطر فیبر: 50 میکرون
  • متراژ کابل فیبر نوری دلتا: 3 متر
  • رنگ کابل: نارنجی
  • استاندارد: OM3

 

نظرات کاربران درباره پچ کورد مالتی مد داپلکس سه متری SC-SC

نظری در مورد این محصول توسط کاربران ارسال نگردیده است.
اولین نفری باشید که در مورد پچ کورد مالتی مد داپلکس سه متری SC-SC نظر می دهد.

ارسال نظر درباره پچ کورد مالتی مد داپلکس سه متری SC-SC

لطفا توجه داشته باشید که ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بر اساس سلیقه شما...

طراحی و اجرا: فروشگاه ساز سبدخرید