پچ کورد مالتی مد داپلکس دو متری FC-FC

0 رای
برند دلتا
وضعیت موجودی نا موجود

قیمت بدون ارزش افزوده : 282,000 ریال

پچ کورد مالتی مد داپلکس دو متری FC-FC

کابل های رابط فیبر نوری (patch cord) جهت برقراری ارتباط بین پریزهای دیواری و تجهیزات و یا بین تجهیزات فعال و patch panel  ها استفاده شود .

این کابل ها در انواع دو رشته و یا تک رشته single mode   و multi mode   وجود دارند .

همچنین با توجه به کانکتورهای موجود در صورت های ST _SC _MTRJ _LC   و یا ترکیباتی از آن ها نوع ارتباط تفاوت می کند .

پچ کورد مالتی مد داپلکس دو متری FC-FC

برند دلتا

نظرات کاربران درباره پچ کورد مالتی مد داپلکس دو متری FC-FC

نظری در مورد این محصول توسط کاربران ارسال نگردیده است.
اولین نفری باشید که در مورد پچ کورد مالتی مد داپلکس دو متری FC-FC نظر می دهد.

ارسال نظر درباره پچ کورد مالتی مد داپلکس دو متری FC-FC

لطفا توجه داشته باشید که ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
طراحی و اجرا: فروشگاه ساز سبدخرید