پچ کورد سینگل مد داپلکس یک متری ST-ST

1 رای
برند دلتا
وضعیت موجودی نا موجود

قیمت بدون ارزش افزوده : 368,000 ریال

پچ کورد سینگل مد داپلکس یک متری ST-ST

کابل های رابط فیبر نوری (patch cord) جهت برقراری ارتباط بین پریزهای دیواری و تجهیزات و یا بین تجهیزات فعال و patch panel  ها استفاده شود .

این کابل ها در انواع دو رشته و یا تک رشته single mode   و multi mode   وجود دارند .

همچنین با توجه به کانکتورهای موجود در صورت های ST _SC _MTRJ _LC   و یا ترکیباتی از آن ها نوع ارتباط تفاوت می کند .

پچ کورد سینگل مد داپلکس یک متری ST-ST

برند دلتا
کد محصول DOPCSP22D01

نقد و بررسی پچ کورد سینگل مد داپلکس یک متری ST-ST

مشخصات

_ Mated pair insertion loss:

MM: <0.35 dB (0.15dB typical).

SM: <0.35 dB (0.15dB typical).

_ Typical SM mated pair return loss:

<-55 dB.

_ Operating/Storage Temperature:

0°C to +75°C.

_ Mating Durability: 500 matings

per FOTP-21.

_ Cable Retention: >10 lbs. per

FOTP-6.

_ Optical, mechanical and environmental

performance: Meets TIA/EIA-

568-B.3 specifications

نظرات کاربران درباره پچ کورد سینگل مد داپلکس یک متری ST-ST

نظری در مورد این محصول توسط کاربران ارسال نگردیده است.
اولین نفری باشید که در مورد پچ کورد سینگل مد داپلکس یک متری ST-ST نظر می دهد.

ارسال نظر درباره پچ کورد سینگل مد داپلکس یک متری ST-ST

لطفا توجه داشته باشید که ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برچسب های مرتبط با پچ کورد سینگل مد داپلکس یک متری ST-ST

SC FC SM Fiber Patch Cord Fiber patc cord Fiber Patch Cord فیبر نوری پچ کورد پچ کورد فیبر نوری Patch cord SM Patch cord FC_SC Fiber Patch Cord_SM_FC SC

محصولات مرتبط

بر اساس سلیقه شما...

طراحی و اجرا: فروشگاه ساز سبدخرید